استند ترحیم خیریه

ارسال لوح و استند برای مشهد امکان پذیر می باشد
09023238957

استند خیریه

استند تسلیت

برای عرض تسلیت و به نشانه همدردی و خیرات جهت شادی روح متوفی به جای ارسال سبد یا تاج گل با پرداخت هزینه مقرون به صرفه، علاوه بر ابراز همدلی و همدردی خود به افراد موردنظر در کار خیر شریک شویم .

موسسه خیریه گلپونه های رضا، چند طرح مختلف و متنوع برای استند تبریک و تسلیت طراحی کرده است. یکی از راه‌های حمایت از کودکان بی سرپرست گلپونه ها، سفارش دادن این استندها می‌باشد.
برای مثال، موقعی که قصد دارید در یک مراسم شرکت کنید، می‌توانید بجای سفارش دادن گل یا نوشتن بنر، این استندها را از موسسه خیریه گلپونه های رضا سفارش دهید. در این صورت، با یک تیر چند هدف را زده‌اید: هم مراتب احترام خود را به صاحب آن مراسم رسانده‌اید، هم حرکتی برای فرهنگ‌سازی در جهت همیاری با خیریه انجام داده‌اید، و هم اینکه، هزینه سفارش آن استند برای حمایت از «فرزندان گلپونه های رضا» خرج خواهد شد.
ضمنا، بر روی این استندها، نام و مشخصات«گلپونه های رضا» نیز چاپ شده است. در نتیجه، شما با انجام چنین کاری دیگران را به آشنایی با این موسسه و سهیم شدن در کارهای نیکوکارانه در این موسسه تشویق و ترغیب می‌نمایید.
برای سفارش دادن این استندها، می‌توانید به شماره تلفن موسسه تماس بگیرید: 09023238957

سفارش آنلاین تابلو تسلیت


– ثبت سفارش هایی که کمتر از 6 ساعت به شروع آنها باقی مانده است فقط از طریق تلفن امکان پذیر می باشد.


– ثبت سفارش لوح یادبود روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 12 انجام می گیرد.سفارش های روز جمعه تا شنبه ظهر ارسال می گردد

بنر تسلیت

استند خیریه مشهد

استند پایه دار ترحیم