یلدای مهربانی
آداب و رسوم کشور ما در «شب یلدا» با شب‌نشینی اقوام و خانواده در کنار یکیدگر برگزار و اعضای خانواده در این شب گردهم آمده و به حافظ‌خوانی و … در کنار سفره‌ این شب که با شیرینی، آجیل و… تدارک دیده شد، می‌گذرانند.
با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری دورهمی خانوادگی، مقارن با سی‌ام آذرماه و ولادت حضرت زینب(س)، روز پرستار در طولانی‌ترین شب سال(شب یلدا) در قالب پویش «#یه_وعده_غذای_مهربونی» با توسل به حضرت زینب(س)، همراهان گرامی می‌توانند در این پویش در تامین وعده غذا برای ایتام و کودکان کار ما را یاری نمایند ‌.

علاقه‌مندان برای شرکت در پویش مردمی «یه وعده غذای مهربونی» می‌توانند به موسسه گلپونه های رضا به نشانی وکیل آباد 77 نبش فارغ التحصیلان 4 دردونه های رضا مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 05135025156 و 09023238957 تماس بگیرند.
یلدا مهربانی

چه سخاوتمند است پاییز
که شکوه بلندترین شبش را
عاشقانه پیشکش تولد زمستان کرد
زمستانتان سفید و سلامت.
همراهان عزیز ، موسسه خیریه “گلپونه های رضا” امسال در نظر دارد یه وعده غذای مهربانی  شب یلدا را به خانه های کودکان بی سرپرست و کودکان کار برساند.
در این پویش یلدای مهربانی همراه ما باشید و گل لبخند را بر لبان این فرشتگان بنشانید
مهرتان پایدار
یلدا کودکان بیسرپرست

 

نیکی به دیگران وظیفه نیست ، لذتی است که به خوشحالی ، سعادت و سلامتی شما می افزاید

 
پرداخت آنلاین

 

 

حامی شوید

موسسه خیریه گلپونه های امام رضا ع مرکز نگهداری بچه های بی سرپرست و بد سرپرست بهزیستی 3 تا 6 ساله دختر و پسر در مشهد مقدس می باشد

درباره Modir

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *